Jezu, Ufam Tobie!

Jezu, Ufam Tobie!
Ja i Tylko Ja, jestem Twym pocieszycielem, dlaczego drżysz przed człowiekiem, z którym obejdą się, jak z trawą. Iz.

poniedziałek, 20 lutego 2012

Moja prośba o modlitwę za mnie o dar łaski przebaczenia i refleksje po spotkaniu otwartym w Częstochowie

Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk. 1,12 )

                       

Piszę do Was bracia i siostry po dłuższej nieobecności, bowiem byłem dwa dni, po za domem i nie miałem dostępu do Internetu i nie mogłem zamieścić postu.

Byłem w tych dniach, na Mszy Św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie, daleko ode mnie.

Dziś strasznie jestem osłabiony, nie wiem co dzieje się, spałem ponad 8 godzin, a jednak zmęczenie trwa, proszę więc Ducha Świętego o pomoc, w napisaniu tego postu, nie wiem jaki obierze on charakter, pewnie będzie to w miarę krótkie streszczenie, ostatnich dni.

Powiem szczerze, że nawet nie wiem co napisać, ale w słabości ducha, Bóg działa i wtedy ilekroć jesteśmy słabi, On nas umacnia i daje łaski, nie wtedy gdy jesteśmy w uniesieniu, w żarliwości modlitwy, ale w oschłości i nędzy naszej, Jezus działa w pełni.

Wracając do głównego wątku, to w piątek, wyruszyliśmy do Częstochowy, byłem na spowiedzi generalnej, która trwała 3 godziny, zamykane były furtki, przez które wchodził zły do mojego życia. Nie wiem nawet kiedy te 3 godziny minęły, po 15 ruszyliśmy w stronę Częstochowy, padał śnieg ale pogoda nam nie przeszkodziła dojechać do celu podróży.

Po małym perypetiach dojechaliśmy, do noclegu u Kasi, za co Jej i całej Jej rodzinie dziękujemy. Dziękujemy za miłą gościnę i za serdeczne przyjęcie. W piątek nie udało nam się dotrzeć na Jasną Górę dopiero na drugi dzień w sobotę, byliśmy u Pani Jasnogórskiej, cudowne uczucie bycia, przy Matce, która nas zna. Modliłem się we wszystkich intencjach, które mam w sercu, oraz o łaski Ducha Świętego. Pobyłem na Jasnej Górze około 3 godzin, uczestniczyłem w Mszy Świętej i odmówiłem nowennę pompejańską w intencji mi wiadomej. Mijały godziny i przyszedł czas na spotkanie modlitewne z o. Danielem i Wspólnotą Miłość i Miłosierdzie, Msza Św., kazanie, przerwa i modlitwy o uwielbienie, uzdrowienie, uwolnienie, było to niesamowite przeżycie, te wszystkie świadectwa, zaśnięcia w Duchu Świętym, mimo to, ja wielkiego uniesienia nie dostawałem. Modliłem się tak jak potrafiłem, na nic więcej stać mnie nie było, prosiłem Jezusa o łaskę przebaczenia wszystkim, którzy mnie zranili, i łaskę przebaczenia sobie. Modliłem się i próbowałem otworzyć swoje serce.

Jedna osoba miała poznanie, że mam bardzo ściśnięte serce, bólem, nie przebaczenia, tym którzy zranili mnie oraz brakiem przebaczenia sobie.

 Jednak nie bez powodu czułem, że tam miałem być, zły nie robił by tyle przeszkód bym przyjechał na te modlitwy, czyli Jezus chciał mnie tam, żebym był, i dotarłem, a On już będzie działał, nie trzeba nie raz czuć porywów serca by Duch Święty działał, On czasami działa w cichości serca w spokoju i radości, która udzielała mi się na tym spotkaniu. Bardzo na blogu chciałem podziękować Agnieszce z Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie i wszystkim, którzy zapewnili mi i Andrzejowi, miejsce przy samym ołtarzu, serdecznie dziękuję, będę pamiętał o Was w mojej skromnej modlitwie.

Tak więc godziny modlitwy mijały i przyszedł czas na wylanie Ducha Świętego, i zakończenie modlitw z błogosławieństwem.

Nie wiem, czas pokaże co mi to spotkanie dało. Wiem jedno, dało mi to do myślenia, że nie do końca przebaczyłem, dlatego proszę o modlitwę w tej mojej intencji. Chcę się otworzyć na przebaczenie wszystkim, i  być uzdrowionym tak na ciele i duszy, a przede wszystkim na duszy, jeśli taka jest wola Boga.

Teraz w tle leci litania do Wszystkich Świętych, i modlę się nią, by Jezus wszedł w moje serce z łaską przebaczenia. Jeszcze potrzebuję dużo modlitwy i wstawiennictwa by owoce ze spotkania otwartego, przeniknęły mnie do głębi i żebym żył, pełnią miłości i miłosierdzia do bliźniego. Wiem, że Maryja czuwa nad tym i te wszystkie modlitwy przyniosą skutek…

Dziś czułem się rano strasznie osłabiony, nie wiem czy to zmęczenie było, z powodu podróży czy Duch Święty działał, i przemieniał mnie.. teraz jest lepiej… niedługo odmówię nowennę pompejańską oraz koronkę do Miłosierdzia Bożego, by otwierać się na Boga i na cierpienie bliźnich.

Chciałem na końcu podziękować jeszcze jednej osobie z forum, o pseudonimie „człek”, za prze prowadzenie akcji i zbiórkę, żywności dla mnie i Andrzeja, dziękuję…

Chciałem przeprosić za opóźnianie się w odpisywaniu wiadomości na forum i na poczcie email, ale to związku z wyjazdem na spotkanie i dzisiejszą wizytą u lekarza.. może dziś uda mi się napisać do wszystkich, na razie muszę nadrobić zaległości w blogu, i wkleić ten post.

Proszę skromnie o modlitwę.

 Podam mój prywatny adres  email:   norbert_mendyk .77@o2.pl 

jeśli , ktoś będzie chciał do mnie prywatny telefon, to podam go, ale tylko dla tych którzy chcę spokojnie rozmawiać, czyli nie mówić  nic źle na temat  Kościoła, czy tematu mojej  wiary, po prostu za dużo łask otrzymałem od Boga, by pod wpływem jakiś poglądów osób, to zmieniać, i odchodzić od celów priorytetowych, jaki jest wiara, nadzieja, miłość.

Pozdrawiam.


16 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prośba O Modlitwe za zmarłych i poszkodowanych w atakach terrorystycznych
  w imieniu jezusa chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prayer Request for Krystyna Siedlaczek Łukasz Siedlaczek and this guy they call
   ' sand '

   Usuń
 10. Niech Będzie Pochwalony Pan Jezus Chrystus
  Prośba O Modlitwe Za Pana Władysława Zborowskiego
  Władysław Zborowski
  Za Katarzyne Barbare Czerwinską
  Brat św. pamięci Zenon Zborowski
  w imieniu Pana Jezusa Chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 11. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
  Prośba o Modlitwe za Pana Zygmunta Krzemień
  w imieniu jezusa chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 12. Prośba o Modlitwe za Fabryke Samochodów Osobowych FiAT AUTO POLAND
  Kiedyś była fabryka w Tychach i w Bielsku + Białej
  prośba o modlitwe za wprowadzenie nowej fabryki fiata w tychach i w bielsku białej
  w imieniu jezusa chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 13. Prośba O Modlitwe za Pana Piotra Siedlaczek chore oczy
  nosi kontakty prośba o modlitwe o przywrucenie pełnej wizji w oczach w imieniu pana jezusa chrystusa amen
  , żona Agnieszka Siedlaczek , dwie córki , jedna starsza druga sie dopiero urodziła noworodek prośba o modlitwe w imieniu pana jezusa chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 14. biuro@parafiaoleszyce.pl
  Prośba O Modlitwe za Pana Rafała Zazuniuk
  w imieniu Jezusa Chrystusa

  OdpowiedzUsuń
 15. Prośba O Modlitwe za Rodzine Duchów Kozina
  Mama + Ojciec
  Bracia + Siostry + dzieciaki
  w imieniu jezusa chrystusa
  i kaziu trucking Ltd.

  OdpowiedzUsuń