Przejdź do głównej zawartości

Bądźcie wytrwali w modlitwie, nie dajcie się złemu, módlcie się codziennie

Witajcie wszyscy moi drodzy...
dziś wstałem o godzinie 9.30, trochę zmęczony, ale po wczorajszej Mszy Świętej szczęśliwy...
Msza i Różaniec Fatimski trwał razem 2 godziny, pięknie ksiądz modlił się, moja rodzina, mama, siostry, i siostrzeniec i siostrzenica byli bardzo zadowoleni...
atmosfera bardzo miła było 16 osób, na urodzinach...
dziś idziemy na Msze Świętą niedzielną, teraz u nas jest Pani Janeczka, na herbacie cieście..
dziś ciśnienie 139/97 tętno 110 bez arytmii, cukier 230 duży...
jednym słowem było pięknie, w następnych postach prześle zdjęcia bo jeszcze nie dostałem ich od siostrzeńca...
Asia wręczyła mi kwiaty 40 goździków i tulipanów, od Andrzeja tak samo taki wielki bukiet pięknych pomarańczowych goździków, jest ich w koszu 40 sztuk..
tak to ostatnio byliśmy na prerygnynacji figury św. Michała Archanioła z Góry Gargano z Włoch, było pięknie byliśmy sami w Kościele w Targowisku, pomodliliśmy się ucałowaliśmy figurkę.
Figurka prerygnuje po całym kraju u nas była najbliżej jak można, była posądziecku w parafii...
tak to czuję się dobrze, było przez tydzień źle, miałem wiele problemów, ze zdrowiem, teraz biorę leki i na razie jest ok, ale często mi się zdarza, zły stan zdrowia, ale nie poddaję się, walczę każdego dnia, bo tak to łatwiej...
dziś zaczęliśmy odmawiać Nowennę 5 dzień, ale nam przerwano dokończymy później, będzie lepiej po Kościele...
polecam kolejny raz Nowennę pompejańską, jest to silna modlitwa, proszę Was o modlitwę Różańcową, tak jak prosiła Maryja w Swoich Objawieniach, by Różaniec kwitł w naszych sercach, to jest wielki dar od Maryi, Kochajmy Ją, Maryję, całym sercem..
Maryja to Gwiazda Poranna, a miesiąc maj jest Jej poświęcony, więc Kochajmy Ją, bowiem Ona Nas Kocha bezgraniczną Miłością, i wielkie Niepokalane Serce nam przekazuje do czci...
tak to wracając do prerygnacji Figurki św. Michała Archanioła z Góry Gargano gdzie się Objawił jedynie na świecie....

podaję link do Objawień św. Michała Archanioła, poczytajcie...

http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=411&doc=361

módlcie się gorąco do Niego bo On chroni nas od diabelskich pokus, od szatana...
św. Michale chroń nas od złego, każdego dnia módlcie się bowiem On nas chroni..


moje zdjęcie z Kościoła z Targowiska


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nie lękaj się bo Ja jestem z Tobą, nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem. Iz.41.10

Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą:
nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem:
Umacniam cię, jeszcze i wspomagam:
podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą.
                                             Iz. 41,10.


Nie lękaj się, mówi do nas Bóg, bo Jego prawica jest sprawiedliwa i miłosierna. Bóg, daje nam wolną wolę, nie zabiera jej nam, i ta wolna wola doprowadza do grzechów, ale Bóg mówi przez przez proroka Izajasza ja Cię umocnię, i wspomogę, byś szedł drogą sprawiedliwości, i zachowywał, przykazania Boże.
Bóg- Jezus, dał nam z Testamentu Krzyża, Maryję, jako Naszą Mamę, więc uciekajmy się do Niej. Ona bardzo wiele może u Swego Syna, Jezusa, Ją zawsze wysłuchuje. Wpatrujmy się w Maryję, bo Ona dała nam Zbawiciela, wpatrujmy się w Nią i starajmy się naśladować w miarę możliwości.
Maryja, daję Wam, moje słowo nie opuści Was, zawsze ilekroć oddacie się przez Akt Oddania Jej, Ona będzie Was chroniła. Ja daję Wam, moje słowo, bo tak Ona mnie chroni, od wszelkich niebezpieczeństw.
Ja powiem, Wam …

Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was. 1 P,7.

Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga,
aby was wywyższył w stosownej chwili.
Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego,
       gdyż Jemu zależy na was. 
                                        1 P 5,6-7.

   W sumie, to nie wiem, jak zacząć mój setny post do Was, tak dziś, wypada liczba 100 postów, jakie napisałem do Was, o moich zmaganiach, z cierpieniem, troskami, bólami, a także z moimi radościami, i uniesieniami, pod wpływem Ducha Świętego.
   Na początku mój blog, był adresowany, tylko jako Apel o pomoc, dla mnie, nie wiem nawet jak Pan Bóg zadziałał, że zamienił się z prośby o pomoc w Ewangelizację, mówieniu o miłości do Boga, Trójcy Przenajświętszej, Maryi, Kochanej Matki.
Bóg przemienił smutek, i cierpienie, z powodu problemów, w radość mówienia o Nim, jako naszym opiekunie, wtedy gdy jesteśmy radośni, czy cierpimy, On jest blisko nas. Kiedy myślimy, że nas opuścił, to tak nie jest, Jezus, wraz z Maryją, Trójca Przenajświętsza, jest tak blisko nas, że nasze serce, pomimo, pocz…

Uciekajmy się do Maryi, depczącej głowę węża- szatana

Śmiało więc mówić możemy: Pan jest wspomożycielem moim, nie ulęknę się, bo cóż może mi uczynić człowiek? ( Hbr 13,6 )

Witajcie!!
Dziś wstałem rano, po godzinie 7 mej, w końcu wyspałem się, i czuję się, lepiej, tylko pogoda paskudna, pada często deszcz, i jest zimno, mimo, że pokazuje, że jest 8 stopni na plusie, teraz wieczorem, oczywiście, jest zimniej, ale mamy już wiosnę.
Rano, gdy wstałem wziąłem leki, które rano zażywam, wypiłem kawę, by obudzić się, i zjadłem, po insulinie śniadanie. Później, rozmawiałem z mamą, która była jak zwykle niezawodna w swoich poglądach, trudno to mój Krzyż, brak zrozumienia i chęci współpracy, ale codziennie modlę się za nią, by dostrzegła w tym ciemnym tunelu co jest, światełko Nadziei. Czas pokaże, modlitwa wszystko zmienia i leczy zranienia, oddaję to wszystko Jezusowi i Maryi, Oni pomogą.
Tak na marginesie, jeśli pojawią się błędy, wybaczcie, ale coś popsuło się w zamieszczaniu postów na blogu, i nie pokazuje, czy jest ę, ą, ś, ć, i inne znaki, cz…