Przejdź do głównej zawartości

Rozważania i cierpienia na dzisiejszy dzień

Witajcie drodzy!
postanowiłem coś napisać chociaż jestem ciężko zmęczony, w nocy znowu miałem niedocukrzenie spadł mi cukier do 15 mg/dl, zapadłem w śpiączkę, miałem padaczkę, Andrzej podał mi 2 glucageny dopiero odzyskałem świadomość i wypiłem kilka łyków coli i zjadłem miodu, by dojść do siebie, tak więc od 3 rano nie śpię, jestem strasznie zmęczony trochę spałem, odpoczywałem w fotelu...
jakoś to życie będzie szło naprzód wielu cukrzyków ma niedocukrzenia tzw hipoglikemia, niski cukier we śnie ja tego nie czuję, i po prostu tak się dzieje cukier spada aż do utraty świadomości poniżej 10mg/dl to śmierć...
dobra wróciłem z tej przygody cało, teraz mam cukru 196 mg/dl, wcześniej miałem różne cukry
230, 114, 145, 169... i tak wyliczać można
teraz nie dawno modliłem się Koronką do Miłosierdzia Bożego..
a tak na marginesie wczoraj miałem imieniny, dziś Andrzej ma 52 urodziny, święto po święcie
wracając do tematu pomodliłem się rano modliłem się w różnych intencjach tych wszystkich, którzy mnie o to prosili, wysłałem prośby modlitewne do różnych klasztorów i te siostrzyczki i ojcowie modlą się w naszych intencjach...
dziś rano z Andrzejem odmówiliśmy 29 dzień Nowenny Pompejańskiej
już teraz jest modlitwa dziękczynna
polecam tę modlitwę, jest ciężka ale do udźwignięcia dla chcącego nic trudnego
jak nie dajecie rady z nowenną, to módlcie się Różańcem Świętym, jest to piękna modlitwa każde Zdrowaś Maryjo to piękne Róże Maryi dajemy, a Ona wstawia się za nami grzesznikami, módlmy się o pokój na świecie, bo czytałem artykuł o 3 wojnie światowej która przyjdzie jeśli ludzie się nie nawrócą..
jest to artykuł ojca wysłanego przez św. Jana Pawła II do ostatniej wizjonerki siostry Łucji pasterki z Fatimy Jej to Maryja w objawieniu w klasztorze przekazała wizję 3 wojny światowej i strasznych zjawisk atmosferycznych, poczytajcie o tym, jest to w internecie.... dlatego Maryja Królowa Pokoju objawia się tak długo w Medjugorje i prosi o pokój odmawiając 7 razy Ojcze Nasz 7 razy Zdrowaś Maryjo i 7 razy Chwała Ojcu, odmawiajcie tę modlitwę...
proście o pokój nawrócenie grzeszników Waszych rodzin, świata przesuwając w dłoniach paciorki Różańca, to jest modlitwa pełna łask, dla Was i całego świata...
ja bardzo ukochałem Różaniec Święty, i od tego msc czerwca rozpocząłem 9 piątków miesiąca i 5 sobót miesiąca by Serce Niepokalane Maryi, nie było obrażane, modlę się wtedy Różańcem i medytacja 15minutowa nad tajemnicami Różańcowymi, jest wtedy konieczna by Maryi, dotrzymać towarzystwa...
towarzyszcie i Wy Maryi, Ona pragnie nas pociągnąć do Serca Swojego Syna, Jezus umarł za nas Drodzy, odkupił nas Swoją Męką i Zmartwychwstaniem, by dać nam nowe życie...
Różaniec, Koronka, modlitwy za duszyczki w czyśćcu cierpiące są piękne, zmieniają całe losy człowieka i świata...
ja teraz czytam książkę Czyśćciec istnieje naprawdę! warta polecenia pozycja książkowa, pięknie napisana na temat czyśćca, na koniec rozważań, podam modlitwy do dusz czyśćcowych
pamiętajcie o mnie w modlitwie i za Andrzeja, Piotrka, Gosię, i innych, których mam w sercu... niech duszyczki czyśćcowe wyproszą nam łaski, niech Różaniec uratuje grzeszny świat niech zakwitnie miłość do bliźniego, bowiem Jezus powiedział miłujcie bliźniego Swego jak Siebie samego..
jak siebie kochasz to i kochasz bliźniego, nieprzyjaciół, ja codziennie polecam nieprzyjaciół, i tych którzy czytając śmieją się z moich postów, ja to zostawiam miłości jaką jest nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus i Niepokalana Maryja, On zadziała w tym temacie
pozdrawiam wszystkich módlcie się i chrońcie Swoje rodziny darem modlitwy...
Z Panem Bogiem...

modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące, one Wam wiele pomogą i pomogą osiągnąć Niebo

1. Dla zasług Najświętszej Twojej Krwi, wylanej w Ogrodzie Oliw nym, proszę Cię, Panie Jezu Chryste, o wybawienie od kar czyśćco wych dusz, które cierpią za swoje winy, nade wszystko dusz najbardziej opuszczonych. Wprowadź je do Nieba i dozwól im chwalić Ciebie na wieki. Amen.
2. Przez cierpienie Twego, o Jezu, biczowania, które przyjąłeś dla zbawienia wszystkich ludzi, racz przebaczyć popełnione winy du szom w Czyśćcu cierpiącym i okaż im swoje wielkie miłosierdzie. Amen.
3. Przez bolesne cierpienia ran Twoich, zadanych Ci, o Jezu, przez ludzi, przebacz duszom czyśćcowym popełnione na ziemi grzechy i w swoim wielkim miłosierdziu obdarz nagrodą wiecznego życia i nieśmiertelności. Amen.
4. Przyjmij, o najłaskawszy Panie, wszystkie dusze, których ciała spoczywają na naszych cmentarzach i wprowadź tych, co w Ciebie na ziemi wierzyli, na ucztę życia i do chwały zbawionych. Amen.
5. Obdarz, o Panie, chwałą życia wiecznego i pełnią nieśmiertel ności wszystkich, którzy przez czyny wiary, nadziei i miłości dawali na ziemi świadectwo, że do Ciebie chcą na zawsze należeć. Amen.
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Dobry Jezus, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.


 O, Najmilsza, Matko Boża z góry Karmel. Ty jesteś radością Kościoła Zwycięskiego, pomocą Kościoła Wojującego i pocieszeniem Kościoła Cierpiącego, dlatego usilnie  modlimy się do Ciebie, skieruj swoje miłosierne spojrzenie na te dusze, które cierpią męki ognia czyśćcowego i uwolnij je tak szybko, jak  to tylko możliwe, by mogły być dopuszczone do oglądania Boga w wiekuistej radości.

Pamiętaj i pomóż, o Święta Matko, szczególnie moim krewnym, którzy są najbardziej opuszczeni i pozbawieni pomocy.
Najmiłosierniejsza Matko, wylej zasługi drogocennej Krwi Pana Jezusa na te wybrane dusze Jezusa Chrystusa, aż zostaną pocieszone wspaniałościami niebiańskimi.
A wy,Święte Wybrane Dusze, które możecie tak wiele  dla nas uczynić swoimi modlitwami, wstawiajcie się za nami i uwolnijcie nas od niebezpieczeństw ciała i duszy.Ochraniajcie nasze rodziny, aż wszyscy zostaniemy dopuszczeni do wiekuistej szczęśliwości. Amen.
WITAJ KRÓLOWO
Witaj Królowo, Matko Miłosierdzia, życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj! Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy; do Ciebie wzdychamy jęcząc i płacząc na tym łez padole. Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż. O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!
3 x Ojcze nasz..,  Zdrowaś Maryjo..,  Wieczne odpoczywanie…
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nie lękaj się bo Ja jestem z Tobą, nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem. Iz.41.10

Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą:
nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem:
Umacniam cię, jeszcze i wspomagam:
podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą.
                                             Iz. 41,10.


Nie lękaj się, mówi do nas Bóg, bo Jego prawica jest sprawiedliwa i miłosierna. Bóg, daje nam wolną wolę, nie zabiera jej nam, i ta wolna wola doprowadza do grzechów, ale Bóg mówi przez przez proroka Izajasza ja Cię umocnię, i wspomogę, byś szedł drogą sprawiedliwości, i zachowywał, przykazania Boże.
Bóg- Jezus, dał nam z Testamentu Krzyża, Maryję, jako Naszą Mamę, więc uciekajmy się do Niej. Ona bardzo wiele może u Swego Syna, Jezusa, Ją zawsze wysłuchuje. Wpatrujmy się w Maryję, bo Ona dała nam Zbawiciela, wpatrujmy się w Nią i starajmy się naśladować w miarę możliwości.
Maryja, daję Wam, moje słowo nie opuści Was, zawsze ilekroć oddacie się przez Akt Oddania Jej, Ona będzie Was chroniła. Ja daję Wam, moje słowo, bo tak Ona mnie chroni, od wszelkich niebezpieczeństw.
Ja powiem, Wam …

Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was. 1 P,7.

Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga,
aby was wywyższył w stosownej chwili.
Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego,
       gdyż Jemu zależy na was. 
                                        1 P 5,6-7.

   W sumie, to nie wiem, jak zacząć mój setny post do Was, tak dziś, wypada liczba 100 postów, jakie napisałem do Was, o moich zmaganiach, z cierpieniem, troskami, bólami, a także z moimi radościami, i uniesieniami, pod wpływem Ducha Świętego.
   Na początku mój blog, był adresowany, tylko jako Apel o pomoc, dla mnie, nie wiem nawet jak Pan Bóg zadziałał, że zamienił się z prośby o pomoc w Ewangelizację, mówieniu o miłości do Boga, Trójcy Przenajświętszej, Maryi, Kochanej Matki.
Bóg przemienił smutek, i cierpienie, z powodu problemów, w radość mówienia o Nim, jako naszym opiekunie, wtedy gdy jesteśmy radośni, czy cierpimy, On jest blisko nas. Kiedy myślimy, że nas opuścił, to tak nie jest, Jezus, wraz z Maryją, Trójca Przenajświętsza, jest tak blisko nas, że nasze serce, pomimo, pocz…

Uciekajmy się do Maryi, depczącej głowę węża- szatana

Śmiało więc mówić możemy: Pan jest wspomożycielem moim, nie ulęknę się, bo cóż może mi uczynić człowiek? ( Hbr 13,6 )

Witajcie!!
Dziś wstałem rano, po godzinie 7 mej, w końcu wyspałem się, i czuję się, lepiej, tylko pogoda paskudna, pada często deszcz, i jest zimno, mimo, że pokazuje, że jest 8 stopni na plusie, teraz wieczorem, oczywiście, jest zimniej, ale mamy już wiosnę.
Rano, gdy wstałem wziąłem leki, które rano zażywam, wypiłem kawę, by obudzić się, i zjadłem, po insulinie śniadanie. Później, rozmawiałem z mamą, która była jak zwykle niezawodna w swoich poglądach, trudno to mój Krzyż, brak zrozumienia i chęci współpracy, ale codziennie modlę się za nią, by dostrzegła w tym ciemnym tunelu co jest, światełko Nadziei. Czas pokaże, modlitwa wszystko zmienia i leczy zranienia, oddaję to wszystko Jezusowi i Maryi, Oni pomogą.
Tak na marginesie, jeśli pojawią się błędy, wybaczcie, ale coś popsuło się w zamieszczaniu postów na blogu, i nie pokazuje, czy jest ę, ą, ś, ć, i inne znaki, cz…